Virtuálneho showroomu

Vírivé vane séria Vacanza™

DIZAJN INOVÁCIE

Séria Vacanza™ vám dáva prístup do wellnesu a obnovuje výhody vírivých vaní za skvelú cenu. Rovnako ako všetky naše vírivky, modely Vacanza zahŕňajú hydroterapeutické trysky, ktoré sa zameriavajú na hlavné svalové skupiny, aby odplavili stres a tak vás plne zregenerovali.

Zjednodušené vírivky sú ergonomicky navrhnuté tak, aby kolísali vaše telo. Majú rysy unikátnej textúry pre Foot Ridge™, ktoré vám umožnia bezpečne zostať na svojom sedadle, pomôžu vám zrelaxovať, a to špeciálne vtedy, keď si užívate výkonné trysky. Pohľad a zvuk vodopádu Acquarella™ poteší zmysly a ponúka pokojné meditatívne pozadie.

Vírivé vane série Vacanza™

Všetky vírivky série Vacanza sú zostrojené pre dlhú životnosť, a tak si ju môžete užiť každý deň. Medzi jej vlastnosti patrí:

  Trysky konfigurované pre Kruhovú terapiu™ vírivej vane
  Integrovaný FROG™ in-line systém starostlivosti o vodu
  Energeticky-účinná FiberCor® izolácia
  Odolný kabinet EcoTech™ s nízkymi nárokmi na údržbu

  • PALATINO
  • MARINO
  • CAPITOLO

Palatino™ vírivka usadí 6 dospelých ľudí, je vybavená vodopádom Acquarella™ a má 45 výkonných hydromasážnych trysiek. Táto cenovo výhodná vírivá vaňa je štýlová a priestranná

Šesť dosplých ľudí sa pohodlne zmestí do vírivky Marino™, populárnej vírivky zo série Vacanza™ s 35 hydromasážnymi tryskami a prekvapujúcim rozsahom funkcii, ktoré uľahčujú starostlivosť, môžete si vašu vírivku užívať jednoducho a s potešením.

Capitolo usadí 5 dospelých a dodáva bezkonkurenčný komfort sérii Vacanza™ ponúkajúc nie jedno, ale dve tvarované lehátka. Predstavu o nej skompletizuje 23 výhodných trysiek, ktoré uvoľnia plný potenciál vírivky.

  • CELIO
  • VANTO
  • AVENTINE

Celio™ je model pre 3 osoby a je vhodným riešením pre inštaláciu na malých záhradách, ktoré majú priestorové obmedzenia.

Vanto™ vírivka zrelaxuje 7 dospelých ľudí, pre ktorých ponúka až 35 výkonných hydromasážnych trysiek. Táto výhodná vírivá vaňa je skutočne štýlová a mimoriadne priestranná

Horúca vaňa Aventine™ bola špeciálne navrhnutá do malých priestorov a výnimočne sa hodí do rohu. Tak ju zapnite a užite si nádhernú hydromasáž v tejto prenosnej 2-miestnej horúcej vani.

LED BODOVÝ OSVETĽOVACÍ SYSTÉM

Caldera® bodový svetelný systém vrhá reflexné lúče v priestore pre chodidlá, interiéri a na rohoch vírivky. Nastavte farbu podľa vlastného výberu alebo nastavte pomaly rotujúce zobrazenie všetkých šiestich farieb.

Bluetooth Technológiou

Väčšina modelov Vacanza môže byť objednaných s Wireless zvukovým systémom s Bluetooth Technológiou vrátane dobre umiestnených reproduktorov, aby posilnili váš zážitok z vírivky. Oddelený subwoofer môže byť pridaný voliteľne.