PREČO CALDERASPAS

ZÁKLAD, KTORÝ KAŽDÁ VÍRIVKA POTREBUJE

Príslušenstvo

Voliteľný/príplatkový zdvihák krytu je zásadným príslušenstvom, ktoré chráni vírivku, kryt a vaše investície. Je navrhnutý tak, že umožňuje jednej osobe bez námahy zložiť kryt tam a späť, zdvihák vám to uľahčuje, aby ste boli vo vírivke rýchlo a užívali si všetky výhody počas denného 20-minútového kúpania.
Bez zdviháka by sa mohol kryt poškodiť pri tom, ako ho budete dávať hore a dolu. Táto škoda môže mať vplyv na energetickú účinnosť krytu a stálo by to peniaze za účty na energiu. A neoficiálne dôkazy ukazujú, že budete mať tendenciu používať vírivku oveľa menej, keď je skladanie krytu ťažké a časovo náročné.
Navrhnutý tak, aby hladko integroval s vírivkami Caldera® spas, ponúkame štyri možnosti pre zdviháky krytu ProLift™, ktoré chránia kryt a ľahko sa používajú. Porozprávajte sa s vašim predajcom, aby ste videli, ktorý je pre váš model ten pravý a ktorý je pravý pre vaše potreby.

KRYTIE PROLIFT I.

ProLift™ je pripevnený na kryte a obklade a má vstavaný bezpečnostný zámok. Požaduje 36 cm priestor (nie je dostupný pre vírivky série Utopia™)

prolift

KRYTIE PROLIFT II.

ProLift™ II používa len jeden pneumatický tlmič pre hladkú prevádzku. Vyžaduje voľný priestor 61 cm.

prolift II.

KRYTIE PROLIFT III.

Náš najlepší zdvihák ProLift™ III má dva pneumatické tlmiče na hladkú a tichú prevádzku. Je potrebného veľmi málo úsilia na odstránenie alebo vymenenie krytu, dokonca aj na väčších modeloch vírivky, pretože tlmiče spravia ťažkú prácu. Vyžaduje voľný priestor 61 cm.

prolift III.

KRYTIE PROLIFT IV.

Pre terasy, altány alebo na iných miestach, kde je iba malý a obmedzený priestor ProLift™ IV umožňuje umiestniť kryt zvisle hneď za vírivkou. Vyžaduje iba 18 cm priestoru.

prolift IV.

SLNEČNÍK

Chráňte sa pred priamym slnečným svetlom alebo dažďom s našim veľkým 3 m slnečníkom. Baldachýn sa otáča, aby zakrýval vírivku alebo terasu. Pre bezpečnosť a stabilitu je základňa zasunutá pod vírivou vaňou. Baldachýn je dostupný v krèmovej alebo námorníckej farbe.

Avante® Spa Steps

Tieto dvojstupňové schody spájajú Avante™kabinet do každého počasia s modelmi Utopie™. Dostupné v Slate, Sand a Brownstone.EcoTech® Spa Steps

Odolné EcoTech™ schody sú vyrobené z rovnakého materiálu ako vírivkový vonkajší obklad EcoTech. Dostupné v Ash, Java a Parchment.Polymer Hot Tub Steps

Tieto ekonomické schody sú odolné, ľahké a sú vyrobené z recyklovaných materiálov. Dostupné v Ash, Java a Parchment.ZÍSKAJTE VIAC VYUŽITÍM VÍRIVKY POČAS HORÚCICH LETNÝCH MESIACOV

Zatiaľ čo veľa užívateľov vírivých vaní preferuje udržiavať teplú vodu po celý rok, niektorí ľudia chcú počas leta schladiť. Teraz Caldera® Spas ponúka spôsob schladenia a získania viac z využitia vírivej vane počas týchto mesiacov. S príplatkovým CoolZone™ chladiacim systémom môže vaša Caldera Spas vírivka robiť oboje, ochladzovať a ohrievať vodu, niečo, čo pri väčšine vírivých vaní nie je možné. Pracuje podobne ako klimatizačné jednotky, ochladzovaním vody vo vírivke až k hodnote 16°C. A keď ste pripravení znovu zohriať vodu, systém pracuje s vírivkovým ohrievačom, aby efektívne navýšil teplotu vody už za pár hodín.

RODINNÉ VÝHODY

Vírivé vane môžu zvýšiť komunikáciu s rodinou strávením viac spoločného času a bez rozptyľovania. Vytvorením chladného úniku počas horúcich letných dní, sa môže vírivka Caldera stať skvelým miestom pre rodinné stretnutia, vychladnutie a relax**.

ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ

CoolZone chladiaci systém je vysoko účinný a môže zlepšiť využitie energie počas bežnej prevádzky, pretože môže redukovať množstvo času, ktoré potrebuje ohrievač na spustenie. V priebehu času môže znížiť prevádzkové náklady a šetriť vaše peniaze*.

TERAPEUTICKÉ VÝHODY

Chladné namáčanie môže pomôcť regenerácii svalov tým, že zníži opuchy spôsobené pri náročnom tréningu. Keď opustíte vodu, svaly sa zahrejú, prinesú okysličenú krv späť, aby pomohla svalom sa zotaviť. Neskôr môže CoolZone systém zvýšiť teplotu vody, aby poskytol výhody ponárania sa do teplej vody, čo prinesie viac okysličenej krvi do tkanív, a na zvýšenie flexibility.