Odlišnosti Caldery® sú v detailoch. Veríme, že po tom, čo ste zažili úplne pohodlie™, výkon a štýl vašej Caldera vírivky, budete chcieť, aby to všetko bolo súčasťou vašej každodennej pohody.súkromná prehliadka showroomu


1976

DEDIČSTVO DÔVERY

Caldera® Spas bola založená v roku 1976 a je jedným z najviac oslovovaných a dôveryhodných kúpeľných značiek na svete. Calderu vyrába spoločnosť Watkins Wellness – globálny priemyselný líder, ktorý vyrobil viac ako milión vírivých vaní.

1976

Vírivky CalderaSpas

Vírivky Caldera sú uznávané v celom odvetví priemyslu pre ich výkon, kvalitu a spokojnosť zákazníka. Posledné ocenenia a uznanie patrí postupne menovaným Spotrebiteľským výberom pre® “Najlepšiu Kúpu” pre Sériu Paradise™ model Martinique™ a dosiahnutie deväť po sebe idúcich osvedčení pre excelentnosť v oblasti spokojnosti zákazníkov od skupiny spotrebiteľov SpaSearch.


1976

ZABEZPEČENIE KVALITY

Zaviazali sme sa k najvyššej úrovni od presného dielenského spracovania pod prísnou kontrolou kvality a testovania, má každá vírivka Caldera preskúmanú formu, funkcie, uloženie a dokončenie pred tým, než je pripravená pre vás.

Navrhovanie vírivky pre Čistý Komfort™ je viac ako iba cítiť sa dobre. Je to o tom pomôcť vám úplne sa uvoľniť, umiestniť vás na miesto, kde môžete nechať stres za sebou a dobiť sa od nuly. Stres môže vo všeobecnosti negatívne ovplyvniť váš imunitný systém, vaše sociálne interakcie a vaše zdravie. Schopnosť ho úplne nechať ísť, úplne vypnúť, je pre vašu celkovú pohodu životne dôležitá. Takže áno. Komfort vírivky berieme veľmi vážne.

Takže áno. Komfort vírivky berieme veľmi vážne.


Skúsenosti

caldera-spas-sk-utopia-design02

Vaša Caldera® wellness vírivá vaňa ponúka elegantnú, modernú výzvu, ktorá obohatí obytný priestor a splynie s okolím. Prinesie život na miesto, ktoré používate pre denné zotavenie. Spolu s vylepšeniami, ktoré dopĺňajú komfort a výkon, naši dizajnéri sa zamerali na vytvorenie teplého, pozývajúceho priestoru, ktorý vás vtiahne relaxovať. S voľbou farby a kabinetu, príslušenstvom, osvetlením a zábavnými prvkami vám pomôžeme vytvoriť vírivku, ktorá je jedinečná a je špeciálne pre vás. 

Veľmi dôležitý je dizajn, kvalita surovín.


Dizajn

Veríme, že dizajn založený na výkonne zahŕňa oba materiály použité na skonštruovanie vírivých vaní a na účinnosti, sile a životnosti komponentov, ktoré ich prevádzkujú. Vybrané konštrukčné materiály pre naše vírivé vane sú založené na ich schopnosti obstáť v každodennom používaní. Či už je to akrylové vnútro, možnosti farieb obkladu alebo izolácie, začínajúc s najlepšími základnými materiálmi zaisťuje špičkový výkon po celú dobu životnosti vírivky.

Uvoľnite sa, pretože udržať čistú vodu vo vírivke „Caldera®” je jednoduché.


Úprava vody

Ku každej vírivke CalderaSpas je možné doplniť plnohodnotný automatický dezinfekčný systém s možnosťou napojenia na internet, kde budete mať cez prehľadnú aplikáciu kompletný prehľad o teplote vody a parametroch vody. Plnohodnotný dávkovací systém sa postará o úpravu všetkých parametrov a zabezpečí dokonalú dezinfekciu a čistotu vody.

Perfektné čistoty vody, to je to, čo sa usilujeme.


Automatická dezinfekcia