01

Caldera® dizajn

Lepší Dizajn

Vaša Caldera® wellness vírivá vaňa ponúka elegantnú, modernú výzvu, ktorá obohatí obytný priestor a splynie s okolím. Prinesie život na miesto, ktoré používate pre denné zotavenie. Spolu s vylepšeniami, ktoré dopĺňajú komfort a výkon, naši dizajnéri sa zamerali na vytvorenie teplého, pozývajúceho priestoru, ktorý vás vtiahne relaxovať. S voľbou farby a kabinetu, príslušenstvom, osvetlením a zábavnými prvkami vám pomôžeme vytvoriť vírivku, ktorá je jedinečná a je špeciálne pre vás. Výsledkom je krásne vylepšenie, ktoré transformuje váš životný priestor tak ako transformuje váš život.

02

Caldera® Ecotech

Farby, ktoré sa hodia k vášmu životu & vášmu okoliu

Série Paradise a Vacanza vírivých vaní majú nenáročnú údržbu, odolný kabinet EcoTech, ktorý kombinuje vzhľad pravého dreva s vystuženými polymérmi. EcoTech je podporená až trojročnou obmedzenou zárukou.

Kryty Caldera® spa s ich voliteľným/ príplatkovým integrovaným zdvihákom krytu, dodávajú bezpečnosť a energetickú účinnosť. Farba je koordinovaná s kabinetom vírivky.

03

Caldera® led

LED BODOVÝ OSVETĽOVACÍ SYSTÉM

Súčasťou wellnessu je zahrnutie vytvorenia správneho rozpoloženia, či sa snažíte dosiahnuť stav hlbokej relaxácie alebo rýchleho nastavenia. Farba a osvetlenie sú skvelé pre vytvorenie ideálneho prostredia, špeciálne v noci. Nastavte intenzitu a farebnú rotáciu pre vytvorenie ideálnej večernej nálady.

Caldera® bodový svetelný systém vrhá reflexné lúče v priestore pre chodidlá, interiéri a na rohoch vírivky. Nastavte farbu podľa vlastného výberu alebo nastavte pomaly rotujúce zobrazenie všetkých šiestich farieb.

04

Caldera® music

NIČ VIAC ZVÝŠI VAŠU RELAXÁCIU AKO VYSOKO KVALITNÝ ZVUK

Hudba má schopnosť zvýšiť alebo vytvoriť takmer akúkoľvek náladu.

Pre ideálne nastavenie vo vani alebo v okolí vírivej vane, je dôležité mať navrhnuté komponenty umožňujúce poskytovať vysoko kvalitný zvuk v mokrom a vonkajšom prostredí. Ponúkame celý rad integrovaných hudobných možností, takže si môžete nájsť zábavný systém, ktorý pracujepre vás najlepšie.

Ak milujete relax pri hudbe, uistite sa, že objednávate vírivú vaňu Caldera® Spas s integrovanými reproduktormi, ktoré sú inštalované a premyslene umiestnené v akrylátovom kryte vírivky pre lepší kvalitný zvuk. Aktualizujte si svoj systém s vnútorne namontovaným subwooferom pre posilnenie nízkych basov a hlasitosti. Každý Caldera Wireless Zvukový Systém vám umožní nastaviť hlasitosť, basy, výšky a vyváženie z ovládania vírivky.

05

Caldera® bluetooth

WIRELESS ZVUKOVÝ SYSTÉM S BLUETOOTH TECHNOLÓGIOU

Naše Bluetooth®hudobné možnosti zvyšujú zážitok z hudby a pomôžu vám uvoľniť sa, keď relaxujete alebo si užívate masáž pre unavené svaly. Púšťajte hudbu naživo alebo z vlastnej hudobnej knižnice.

06

VYSOKOU HUSTOTOU

VLASTNÉ KRYTY S VYSOKOU HUSTOTOU

Naše kryty vírivých vaní vyrábame presne na mieru, pre zabezpečenie vysokej tesnosti medzi povrchom hornej hrany vírivky a krytom, pre optimálnu energetickú účinnosť. Termoizolačný kryt je zabalený v kvalitnom vinyle a obsahuje aj bezpečnostné zámky. Všetky naše kryty sú v súlade s ASTM štandardmi.

07

Caldera® FiberCor®

INOVÁCIE V ENERGETICKEJ ÚČINNOSTI VÍRIVÝCH VANÍ

FiberCor® izoláciou, ktorá má štyrikrát vyššiu hustotu ako polyuretánová pena, ktorou býva bežne vyplnená väčšina vírivých vaní. Tento prielom v priemysle izolácií je úplne recyklovateľný,100% bez ropných a bez škodlivých emisií. V dôsledku toho, FiberCor poskytuje vynikajúcu izoláciu, zlepšuje výkon víriviek, znižuje náklady na energie a je šetrnejší k životnému prostrediu.