Dizajnový výkon

Veríme, že dizajn založený na výkonne zahŕňa oba materiály použité na skonštruovanie vírivých vaní a na účinnosti, sile a životnosti komponentov, ktoré ich prevádzkujú. Vybrané konštrukčné materiály pre naše vírivé vane sú založené na ich schopnosti obstáť v každodennom používaní. Či už je to akrylové vnútro, možnosti farieb obkladu alebo izolácie, začínajúc s najlepšími základnými materiálmi zaisťuje špičkový výkon po celú dobu životnosti vírivky.


01

ZDRAVÁ ČISTÁ VODA ĽAHKO UDRŽIAVANÁ

Všetky systémy na udržiavanie čistej vody vyžadujú určitú pozornosť, niektoré sú však oveľa jednoduchšie ako ostatné. S Calderou®, máte prístup k čistej zdravej vode bez prílišnej práce s chemikáliami.


02

JEDNO-DOTYKOVÉ OVLÁDANIE

Advent™ panel Vám umožní jednoduché a intuitívne ovládanie vírivej vane. Pomocný ovládací panel série Utopia umožňuje ovládať niektoré funkcie z iného miesta z vnútra vírivej vane.


03

VÄČŠÍ VÝKON AK JE TO POTREBNÉ

Niekedy chcete cítiť len mierny prúd vody. Ale keď budete potrebovať hlbokú masáž, čerpadlo Caldera vírivky je navrhnuté tak, aby ju poskytlo. Bude pre vás jednoduché, nastaviť si masáž podľa vlastných potrieb.


04

ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ

Zaviazali sme sa k energeticky úspornej konštrukcii ako spôsobu, ako ušetriť energiu a ušetriť peniaze na prevádzkové náklady. S novou FiberCor® izoláciou s naším výkonným EnergyPro™ systémom a na zákazku vyrobenými krytmi, vírivky Caldera spĺňajú najprísnejšie normy energetickej účinnosti stanovené pre vírivé vane. A to vám ušetrí peniaze.


05

INOVATÍVNE KOMPONENTY NAJVYŠŠEJ KVALITY

Ohrev, čerpadlá a ďalšie komponenty sú navrhnuté tak, aby boli účinnejšie, robustnejšie a odolnejšie.

S Calderou je ľahké ľahké udržiavať vodu čistú a zdravú

Jedna z najväčších obáv prvo-používateľov vírivých vaní je starostlivosť o vodu. Je to náročné a budem mať vždy čistú vodu ?

Uvoľnite sa, pretože udržať čistú vodu vo vírivke „Caldera®” je jednoduché. Dezinfikovanú, čistú, zdravú a použiteľnú v akomkoľvek čase.

FROG™ systém

INTEGROVANÝ FROG SYSTÉM STAROSTLIVOSTI O VODU

Štandardom Caldera víriviek môže byť aj FROG™ systém* na základe brómu a minerálov — ktorý efektívne funguje v horúcej vode. Systém je integrovaný do vnútra vírivky, kde pracuje kontinuálne.

AKO TO PRACUJE?

Lepšie ako často merať hodnoty dezinfekcie je jednoducho vymeniť farebne označené náplne po pár týždňoch alebo mesiacoch. Náplne majú regulátory na nastavenie podľa veľkosti a frekvencii používania vírivej vane.

MINERÁLNE OBOHATENÝ

Minerálna náplň zlepšuje efektívnosť brómu, čo napomáha používať len malé množstvo činidiel. Bróm je ľahko znesiteľný pre kožu a FROG systém požaduje len zopár činidiel k tomu, aby ste mohli ľahko a jednoducho udržiavať a používať Vašu vírivú vaňu.

Tento systém FROG je schválený pre použitie v nasledujúcich krajinách: Rakúsko, Kanada, Dánsko, Francúzsko, Nemecko, Írsko, Taliansko, Nórsko, Portugalsko, Švédsko, Veľká Británia, USA

HNEĎ OD ZAČIATKU

Clean Screen™ pred-filter pripojený k Vašej ™záhradnej hadici zaisťuje, že hneď od začiatku plníte vírivú vaňu s najčistejšou vodou.

MONARCH SYSTÉM STAROSTLIVOSTI O VODU

Alternatívou FROG systému môže byť Monarch™ systém (štandardne v Utopia™ a Paradise™ modeloch) obsahujúci CD-ozonizátor, ktorý kontinuálne pridáva ozón do vody na neutralizáciu znečistenia. Ľahko vymeniteľné náplne striebra pomáhajú čistiť vodu počas 4 mesiacov. Jednoducho ošetrujte vodu s MPS po každom použití a pridávajte chlór týždenne. Ide o jednoduchý systém starostlivosti o vodu, ktorý vám umožní používať minimálne množstvo chlóru.

ZMÄKČENÁ VODA

Vanishing Act™ odstraňovač vápnika redukuje nahromadenie vápnika pre mäkší pocit, vodou, ktorá je lepšia pre vás a vašu vírivú vaňu. Je to výborné riešenie pre oblasti s tvrdou vodou.