Virtuálneho showroomu

Vírivé vane séria PARADISE™

VŠESTRANNÉ VÍRIVÉ VANE

Naša séria „Paradise” je známa pre jej všestrannosť, prémiovým rozsahom možností a silným výkonom. Hlavne v súvislosti s jej systémom energetickej efektívnosti EnergyPro system, jej vylepšeniam dizajnu a vynoveným intuitívnym ovládacím panelom, novému dizajnu krytov trysiek a súčasným farebným variáciám interiéru a exteriéru. Série zahŕňajú štyri modely, veľkostne pre troch až siedmych dospelých.

Vírivé vane série Paradise™

Ako všetky Caldera® vírivky, modely Paradise sú vybavené výkonnými inováciami, ako je naša exkluzívna energeticky-účinná izolácia FiberCor®, Monarch™ systém starostlivosti o vodu a integrovaný in-line systém starostlivosti o vodu FROG™. Všetky vírivé vane série Paradise sú vybavené zosilneným shellom DuraBond™ a odolným, nízko údržbovým kabinetom EcoTech™. Kontrolný panel LCD pre Paradise je intuitívnejší na používanie ako kedykoľvek predtým, dávajúc vám jednoduchú kontrolu trysiek, osvetlenia a prípadne aj integrovaného wireless zvukového systému.

  • MAKENA
  • SALINA
  • MARTNIQUE

Plne vybavená Makena™, plnohodnotné ležadlo modelu vírivky z populárnej série Paradise™ je perfektné pre dennú osobnú starostlivosť, čas trávený s rodinou a pre zábavu. Makena nesie náš podpis pre komfort, výkon a štýl vybavenia vrátane 46 trysiek, 12 bodových svetiel, podsvieteného vodopádu Acquarella™ a použitia až pre 6 dospelých ľudí.

Vírivka Salina™ je nájdeným rajom. Komfortne tvarované otvorené sedadlá sú dostatočne priestranné pre siedmych. Jej veľký dvojstupňový priestor pre nohy je vybavený výkonnými tryskami Euphoria™pre potešenie z multi-pozícii. So 40 tryskami a dvomi 2,5 HP ReliaFlo™ tryskovými čerpadlami je táto horúca vaňa zabalený výkonný masážny stroj.

Táto, spotrebiteľmi opakovane hodnotená ako najlepšia kúpa®vírivky je priestranná a moderná. Jej modelovaný tvar je ako ostrov poskytujúci útočisko – vítajúci a pozývajúci. Vírivka má členitý vzhľad s priestrannými sedadlami a s rozšírenou oblasťou pre nohy a vylepšením FootRidge™. So štedrým systémom trysiek je relaxácia vo vírivke Martinique™ na novej úrovni.

  • KAUAI
  • REUNION
  • SEYCHELLES

Pomenovaná po jednom, medzi návštevníkmi populárnom ostrove, Kauai ™ definuje ľahšie žitie. Vírivá vaňa Kauai poskytne priestor pre 3 dospelých ľudí a vlastní ležadlo UltraMassage™ a EcstaSeat™. Silné trysky vírivky a sedenie robí Kauai populárnou 3 miestnou vírivou vaňou. S 24 Euro tryskami, 5 tryskami VersaSsage™ a výkonným ReliaFlo™ 2.0 HP čerpadlom, je Kauai sídlom potešenia.

Reunion ™ je tak ľahko udržiavateľný, že sa budete cítiť, akoby ste boli na dovolenke každý deň. Táto vírivá vaňa so sedením pre 7 osôb je ideálnym útočiskom pre spojenie s blízkymi. Dve výkonné čerpadlá, 38 vodoliečebných trysiek a 5 pozícií kruhovej terapie pre zážitok z celého tela.

Vírivá vaňa Calderaspas Seychelles™ je stredne veľká vírivka pre 6 osôb, ktorá sa môže pochváliť priestranným interiérom, všestranným sedením a skutočne bohatým priestorom pre nohy. So 43 hydroterapeutickými tryskami a dvoma čerpadlami ponúka neuveritelne silný hydroterapeutický zážitok.

Vylepšenia komfortu

Každý model Paradise zahŕňa masážne trysky špeciálne konfigurované pre Kruhovú terapiu™ pre maximalizáciu úľavy natiahnutých svalov. Medzi obľúbené patrí napríklad EcstaSeat™, výkonná tryska Euphoria™ a stimulujúce trysky nôh Sole Soothers™ (líšia sa podľa modelu). Pohodlne umiestnené prepínače vám umožňujú podľa vášho výberu nastaviť a riadiť tlak trysiek na sedadlá. Jemné štýlové detaily pri každej vírivke Paradise vytvárajú jej zvláštnu atmosféru, ako je napríklad osvietený vodopád Acquarella™, madlo.