Virtuálneho showroomu

Vírivé vane séria UTOPIA™

UTOPIA™​ Čaká na vás ideálny svet!

DIZAJN INOVÁCIE

Utopia™ Séria reprezentuje najviac inovatívny prístup k dizajnu, výkonu a komfortu s funkciami, ktoré sú proste na rozdiel od iných víriviek už dnes k dispozícii. S multi-dimenzionálnymi Avante™ klimatizovanými kabinetmi, výnimočným dizajnom Vás séria Utopia určite zaujme.

Všetko čo potrebujete pre plný relax

Pohodlie je nevyhnutná esencia pre príjemný wellness. To je to, čo vám umožní začať uvoľňovať napätie a stres, a to ako psychicky i fyzicky. Vylepšený dizajn série Utopia vám umožní pohodlne sedieť, zatiaľ čo nové konfigurácie prúdov sa zamerajú na časti tela, ktoré to najviac potrebujú, vrátane vášho chrbta, bokov, stehien, lýtok a chodidiel. Je to zážitok, ktorý vám pomôže nabrať silu a obnoviťenergiu.

  • CANTABRIA
  • GENEVA
  • NIAGARA

Priestranná Cantabria™, naša špeciálna značka vírivej vane, re-definuje hydroterapiu. Pohodlne sa do nej vojde 8 dospelých ľudí a ponúka sedenie UltraMassage™ s prispôsobiteľným UltraMasseuse™systémom. Pri tomto systéme trysiek sa budete cítiť ako kráľ, keď sami môžete vytvoriť vašu osobnú skúsenosť so šiestimi odlišnými prúdovými sekvenciami a tromi rýchlosťami.

Geneva™ je luxusná vírivá vaňa s priestranným interiérom, ktorý usadí šesť dospelých ľudí. Komfortné UltraMassage™ ležadlo a duálne Euphoria™ masážne trysky (tiež uvedené na modeloch Niagara™ a Tahitian™ AMS) poskytujú maximálne silnú masáž stehien, kolien, lýtok a uvoľňuje unavené chodidlá.

Ak hľadáte vírivku, ktorá pohodlne vyhovie priateľom a rodine a usadí až sedem dospelých, vírívá vaňa Niagara™ je tá, ktorá sa páči davom. Model zo série Utopia™ táto vírivka s jej EcstaSeats, je univerzálnym, výkonným a výnimočným umelcom.

  • TAHITIAN AMS
  • FLORENCE
  • PROVENCE

Veľa popisov pre vírivku Tahitian™ AMS je „tak akurát”. Či už plánujete večierok alebo hľadáte doplnok pri rutinnom cvičení, vírivka Tahitian AMS vás nesklame. Relaxujte v tejto vírivej vani s vedomím, že je plná funkcii hydroterapie, ktoré si môžete vychutnávať deň čo deň.

Rozloženie sedadiel po obvode tejto vírivky z nej robí ideálne miesto pre odpočinok a zábavu s rodinou, alebo priateľmi. Táto vírivka má tesne cez dva metre a zmestí sa do nej až 6 osôb. Je vybavená až 46 tryskami a Atlas ™ Neck masážnym systémom šije. Vírivka FLORENCE™ je skvelá pre každodennú 20-minútovú relaxáciu.

Model Provence je vírivka vhodná napríklad na terasu, s dvoma výborne vybavenými lehátkami „pre neho a pre ňu”, do ktorej sa zmestia až 4 osoby. Svojimi rozmermi je ideálnou voľbou pre páry, ktoré hľadajú skvele vybavenú a luxusnú vírivku, ktorú je ľahko umiestniť v menších priestoroch. Táto vírivka prejde štandardnými interiérovými dvermi do 90 cm, čo umožňuje ľahké nasťahovanie

Vylepšenia komfortu

Niagara™ ponúka EcstaSeats™ s viacerými tryskami, ktoré sa zameriavajú na veľké svaly chrbta. Trysky modelov Niagara, Geneva™ a Cantabria™ pracujú na dôležitých častiach tela často prehliadaných, v iných vírivých vaniach. Lomené lýtkové trysky v rohu sedadiel masírujú svaly predkolenia. Hlboké sedadlá, ležania a spodné časti umožnia správne ukotvenie a užijete si masáž od hlavy až k pätám.

Lepší výkon so zvýšenou kontrolou

Funkcie rady Utopia sú významné pre ich výkon a efektivitu, ponúkajú plnú kontrolu nad ovládaním. Ste schopní prispôsobiť si svoj kúpeľný zážitok s intuitívnym novým ovládacím panelom a nastaviteľnými tryskami pre masáž, ktoré budú jedinečne prispôsobené pre vás. So štyrmi plne aktualizovanými modelmi Utopia je z čoho vyberať a určite nájdete ten, ktorý je vhodný práve pre vás a vašu rodinu.


Transformácia Dizajnu

Bezprostredný pôvab a krása série Utopia™ prichádza aj do Avante™ klimatizovaného kabinetu. Avante je úžasná technológia špeciálneho vlákna, ktoré je tak odolné, že odoláva hnitiu, a je zaručené, že sa nebudú tvoriť žiadne praskliny a nebude sa pri bežnom zaobchádzaní štiepiť ani lámať. Je to špeciálny, vysoko pevný materiál, ktorý dodáva vírivke zaujímavý vzhľad. Transformovaný dizajn série Utopia je vybavený novou víziou dizajnu: minimalizmom, elegantnosťou a modernosťou. Jej zakrivené línie dodávajú krásu a povznášajúci dojem.

Vrchná časť má ostré línie s veľkými plochými časťami a väčší priestor pre poháre
Kryt filtra zakrýva priestor uloženia filtra a znižuje hluk
Odolný a inovatívny Avante™ je k dispozícii v troch zaujímavých odtieňoch
3 Dimenzionálne nerezovočierne obloženie, špeciálny vzhľad
Nová ABS základňa krásne orámuje dno vírivky a minimalizuje kontakt so zemou k ochrane komponentov, zlepšuje energetickú účinnosť, a pridá statickú oporu konštrukcii vírivky
Funkčné diagnostické svetelné logo ukazuje, či má vírivka správnu teplotu a či potrebuje údržbu
Integrované osvetlenie obkladu rozjasní všetky štyri rohy a jeho okolie. Osvetlenie je možné nastaviť, aby sa automaticky rozsvietilo v rovnakom čase každý večer

SPAGLO MULTI-ZÓNOVÉ LED OSVETLENIE (SÉRIA UTOPIA™)

Systém SpaGlo™v modeloch série Utopia zahŕňa šesť farieb, ktoré zdôrazňujú individuálne zóny v celej vírivke. Všetko osvetlenie zón je nastaviteľné. Rozšírili sme systém s malým bodovým osvetlením, ktoré zvýrazňuje vybrané oblasti vírivky, vrátane Euphoria™ trysiek v priestore pre chodidlá pre modely Geneva™, Niagara™ a Tahitian™. Navyše k ich interiérovému osvetleniu, modely série Utopia sú vybavené rohovým a obvodovým osvetlením, ktoré umocňuje krásu bezprostredného okolia vírivky.


WIRELESS ZVUKOVÝ SYSTÉM S BLUETOOTH TECHNOLÓGIOU

Modely Utopia obsahujú tri, alebo štyri páry 2.5 cm vodeodolných reproduktorov, ktoré obklopujú tvarované vankúše opierky hlavy. Reproduktory vytvárajú robustný, kvalitný zvuk, ktorý je riešený systémom Wireless s Bluetooth Technológiou, rovnako ako samostatný subwoofer.