Komfort založený na dizajne

Navrhovanie vírivky pre Čistý Komfort™ je viac ako iba cítiť sa dobre. Je to o tom pomôcť vám úplne sa uvoľniť, umiestniť vás na miesto, kde môžete nechať stres za sebou a dobiť sa od nuly. Stres môže vo všeobecnosti negatívne ovplyvniť váš imunitný systém, vaše sociálne interakcie a vaše zdravie. Schopnosť ho úplne nechať ísť, úplne vypnúť, je pre vašu celkovú pohodu životne dôležitá. Takže áno. Komfort vírivky berieme veľmi vážne.

Čistý Komfort™

A TEN JE V SEDADLE

Naši dizajnéri vytvorili ergonomicky tvarované sedadlá, ktoré vás pohodlne ukolíšu, odstránia tlak z chrbtice a udržia vás vyrovnaného. V kombinácii so vztlakom vody, dizajn sedadla uvoľňuje tlak na časti vášho tela, ktoré sú pod tlakom po celý deň.
Naše sedadlá sú tiež navrhnuté tak, aby pomohli udržať vztlak vody, aby ste neodplávali zo sedadla. Koniec koncov, je ťažké sa uvoľniť, keď bojujete s vodou, aby ste zostali na mieste. Je tu tiež jedinečné Foot Ridge™ pre Caldera® vírivé vane, ktoré pomôžu udržať stabilitu v sedadle dokonca aj vtedy, keď sú trysky nastavené na najvyšší výkon.

Foot Ridge™

PRISPÔSOBTE SI MASÁŽ

Ľahké a priame zvýšenie prietoku vody na sedadlá, ktoré si vyberiete s prepínacími ventilmi umiestnenými v sérii víriviek Utopia™ a Paradise™. Nastavte silu a tok rôznych jednotlivých trysiek podľa vašich predstáv jednoduchým otočením vzduchových ventilov alebo vonkajším krúžkom okolo jednotlivých trysiek.

Rozmaznávame ťa!

TRYSKY

Cítiť je veriť. Keď nakupujete vírivé vane, môžete byť ľahko oklamaní vírivkami, ktoré majú desiatky lesklých chrómových trysiek. Ale aká je funkcia každej jednej? Je prietok vody cez každú z nich založený na výhodách pre špecifickú oblasť vášho tela? Sú čerpadlá dosť silné, aby dodali hlbokú masáž v prípade potreby a dostatočné nastaviteľné, aby zabezpečili jemný dotyk relaxácie vtedy, keď to chcete?
Vírivé vane Caldera sú starostlivo a zámerne navrhnuté s rôznym typom trysiek, strategicky umiestnených, aby dodali práve taký typ masáže práve tam, kde je to potrebné, či už je to boľavá časť chrbta alebo plochy vašich chodidiel.

Caldera® TRYSKY

Navrhnuté pre Celkové obnovenie tela

Keď cvičíte v posilňovni s osobným trenérom, ten vytvorí plán, ktorý vás pre vyvážené cvičenie pre celé telo posunie z miesta na miesto s rôznymi cvikmi, ktoré kladú dôraz na všetky svalové skupiny.
Pri Caldera® Spas vírivkách sme použili rovnaký prístup k masáži. Konfiguráciou trysiek v mnohých modeloch Caldery vás uisťujeme, že dostanete rovnaké celkové, celotelové zaobchádzanie.

Caldera® spas

AKO PRACUJE KRUHOVÁ TERAPIA™?

Každé sedadlo alebo pozícia v Caldera vírivke poskytuje hlbokú masáž pre rozdielnu skupinu svalov. Keď sa posúvate zo sedadla na sedadlo, trysky sú zamerané na tieto skupiny jednu po druhej, vrátane krku a ramien, veľkých svalov na chrbte, dolnej strany chrbta, zadnej strany stehien, lýtka a chodidlá.
Doprajte si celý okruh alebo sa sústreďte len na miesta, ktoré potrebujú najväčšiu pozornosť. Je na vás ako si prispôsobíte Caldera vírivku, ako je pre vás vhodné.

KRUHOVÁ TERAPIA™